Olimpo musicale foto

IMGP5953-150x150Ačiū internetiniam portalui „Krašto vitrina“ už įamžintas konkurso
OLIMPO MUSICALE“ akimirkas.

Nuotraukas rasite čia: Olimpo musicale 06.08.2017

Olimpo musicale 07.08.2017

ir Olimpo musicale 08.08.2017

 

Ačiū Vaclovui:)

Plačiau

III kamerinės muzikos festivalis „Veiverių seminarijos parke“

2017 m. gegužės 28 d. 12 bal. kviečiame į jau tradiciniu tapusį kamerinės muzikos festivalį „Veiverių seminarijos parke“. Tai džiugi šeimų ir visų geros valios žmonių šventė, kurios metu betarpiškai skamba įvairių žanrų kamerinė muzika, vyksta dailės pleneras, o kas svarbiausia – betarpiškas bendravimas. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti. Festivalio metu kursime laužą kepsniams, žaisime kamuoliu ir kartu kursime nepakartojamą ir įsimintiną nuotaiką.

Laukiame visų, mūsų brangieji!!!

Plačiau

Koncertas Mamoms

42017 m. gegužės 5 d. skambėjo muzika visoms mamoms.

Gausiai susirinkusias mamas džiaugsmingai sveikino mokyklos direktorius Mindaugas Labanauskas.  Koncertą vedančioji mokytoja – Agnė Sipavičienė, klausytojų širdis šildė gražiausiomis vaikų mintimis apie meilę savo mamai, o mokiniai džiugino kruopščiai paruoštais muzikiniais numeriais. Džiugu ir malonu buvo matyti tiek daug mamų veidų, kuriuose vyravo šypsenos:)

 

 

Plačiau

Žvakių liejimo pamoka Prienuose

IMG_89422017 m. balandžio 25 d. keramikos klasės mokiniai lankėsi UAB „Wilara“ Prienuose. Ekskursijos metu ne tik klausėmės firmos vadovo Gedimino pasakojimo kaip kuriamos žvakės, tačiau ir patys darėme žvakes iš tikro vaško (lakštinio ir pilamo), taip pat buvome supažindinti su šios firmos verslo idėja ir verslo plėtojimo ypatumais. Tai puiki ir įsimintina pamoka už mokyklos ribų. Ačiū mokytojai Miglei už šią šaunią iniciatyvą!

Plačiau

Koncertas Raudondvario pilies dvare

DSC_15172017 m. egužės 3 dieną mūsų meno mokyklos mokinius Kamilę Žliobaitę (mokyt. R.Morkuvienė), Julių Mockevičių (mokyt. A.Sipavičienė) ir Samantą Pučkaitę (mokyt. Nerijus Ardzevičius) pakvietė pagroti Lietuvos ūkininkių draugijos konferencijos atidaryme. Koncerto klausėsi LR seimo nariai bei Kauno savivaldybės vicemeras. Koncertas vyko nuostabaus grožio Raudondvario dvare. Puiki erdvė ir gausus būrys klausytojų paliko gilius ir malonius įspūdžius mūsų mokiniams.

Plačiau

Atvirų durų mėnuo Veiverių meno mokykloje

Atviru duru diena 2017_1 sumMieli tėveliai, mokiniai, visi geros valios žmonės

2017 m. gegužės menuo  – atvirų durų mėnuo Veiverių A.Kučingio meno mokykloje!

Kviečiame iš arti pamatyti kaip vyksta pamokos, kaip dirba muzikos ir dailės mokytojai – kokiais muzikos instrumentais muzikuoja mūsų mokiniai, kokie dailės užsiėmimai, kokios koncertinės veiklos.Atviru duru diena 2017_2 sum

Susipažinti, pajausti, suprasti kokia maloni ir džiuginanti veikla vykdoma meno mokykloje.

Plačiau

PRIENŲ RAJONĄ KAUNE GARSINO VEIVERIŲ A.KUČINGIO MENO MOKYKLOS DŽIAZO ATLIKĖJAI

IMG_0264Įspūdingai nuskambėjusi mūsų mokinių Agnės ir Luko džiazo muzika maloniais prisiminimais vis gražina mus į savaitėlę prieš šv. Velykas Kauno 1-oje muzikos mokykloje įvykusį XVIII-ąjį respublikinį vaikų džiazo muzikos festivalį.

Jį stebėjo profesionalūs vertintojai – VDU Muzikos akademijos džiazo katedros vedėja Justė Sakalytė, J.Gruodžio konservatorijos mokytojas, kompozitorius ir atlikėjas, buvęs mūsų meno mokyklos koncertmeisteris Arnas Mikalkėnas. Džiazo festivalį šiais metais vedė šmaikštusis fleitos mokytojas iš Kauno 1-os MM Paulius Berūkštis.

Koncertuojantys dalyviai – Kauno 1-OS, A.Kačanausko, „Vyturio“ gimnazijos muzikos skyriaus, J.Jablonskio gimnazijos, J.Gruodžio konservatorijos, Klaipėdos J.Kačinsko, Alytaus, Marijampolės, Kaišiadorių, Trakų ir Veiverių A.Kučingio meno ir muzikos mokyklų mokiniai.

Plačiau