Muzikinė popietė „Advento preliudai“

Gru 18

IMG_99122017. gruodžio 12 d. tradiciškai paminėjome Advento laikmetį.

Štai – apsisuka metai ir į mūsų duris vėlei beldžiasi Kalėdos…..Per tokį gražų ir sakralų Advento laikotarpį, kuris verčia natūraliai sustoti, pamąstyti, pabūti su artimais žmonėmis ir kolegomis.

Taip atsitiko ir šiemet…. Gruodžio 12 dieną, po šv. mišių mūsų mokykloje įvyko muzikinė  popietė,, Advento preliudai“. Koncerte dalyvavo puikus instrumentinis ansamblis – Beatričė Tūtlytė ( fleita) ir Augustė Januškevičiūtė( fortepijonas). Gražiai muzikavo ir solistai –  Samanta Pučkaitė ( smuikas), Ieva Kurtinaitytė (akordeonas), ir Kamilė Žliobaitė( fortepijonas). Turėjome ir svečių. Klausėmės  poetės Alvyros Sventickienės  kūrybos, klebono Kęstučio įkvepiančio žodžio, koncerto intarpuose dainavo vokalinis moterų ansamblis ,,Radasta“. Prasmingam laukimui nuteikė ir mokytojos Jadvygos Šimaitienės prozinės mintys, o mūsų keramikos mokytoja Miglė Valuntienė skatino visą mėnesį vaikučius lipdyti šiam renginiui nuostabias, šilumą skleidžiančias širdeles.

Taip iš kūrybiškų žmonių gimsta šilumą skleidžiantys renginiai, dėkoju visiems, prisidėjusiems prie šios popietės, dėkoju mokyklos Direktoriui, už palaikymą, už bendrą maldą.

Visiems linkime gražaus ir prasmingo laukimo……