Festivalis „MUZIKA MUZIEJUJE“

Bal 28

Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų lietuvių muzikos istorijos skyrius, siekdamas skleisti praeities ir šių dienų muzikinę kultūrą, pakvietė talentingus vaikus iš visos Lietuvos muzikos mokyklų dalyvauti respublikiniame jaunųjų atlikėjų festivalyje „Muzika muziejuje 2018“ (2018m. balandžio 26 –  27d.). Festivalio programoje skambėjo kūriniai chorui, solistams ir įvairiems muzikos instrumentams.

Veiverių Antano Kučingio meno mokyklą atstovavo patys gabiausi mokiniai – tai kamerinis ansamblis – fleitininkė Beatričė Tūtlytė (mok. Agnė Sipavičienė) ir pianistė Augustė Januškevičiūtė (mok. Rūta Bimbaitė), merginos atliko ryškiausio lietuvių kompozitoriaus M.K.Čiurlionio Preliudą b – moll, pianistė Kamilė Žliobaitė (mok. Renata Morkūnienė) klausytojus džiugino A.Klovos Preliudu, o fortepijoninis trio Ugnė Gudėnaitė, Viktorija Kubiliūtė ir Gabija Tiškutė (mok. Renata Morkūnienė ir Rasa Derbutienė) atliko iškilmingąjį M.Osten Varpelių maršą.

Labai džiaugiamės, kad mūsų Veiverių Antano Kučingio meno mokyklos mokiniai, garsina mūsų kraštą ir mokyklos vardą ryškiausiuose Kauno festivaliuose.

Mokytoja Agnė Sipavičienė