Audringas geriausių elektroninių vargonų mokinių kalėdinis gausmas Veiveriuose

Gru 22

IMG_01742017.12.21 lauke intensyviai snigo, veik pūga buvo, o mūsų kelių šimtmečių istorinėje buvusios Mokytojų seminarijos jaukioje salėje, suskambėjo, nušvito vyr. mokytojo Jono Derbučio geriausių mokinių sceninis septintukas.

Įdomiai ir atsakingai scenoje muzikavo šiam koncertui – įskaitai atrinkti jaunieji talentai – Eidas Žilinskas (1 kl.), Vytis Černauskas (2 kl.), Rita Damijonaitytė (3 kl.) ir jos brolis Lukas Damijonaitis (5 kl.) iš Veiverių miestelio. Skriaudžiams šiame koncerte atstovavo mūsų meno mokykloje geriausiai besimokantys ir sąžiningiausiai solfedį lankantys – Justas Gudanavičius (4 kl.), Eitvydas Kazakevičius (5 kl.) ir virtuoziškiausiai pagrojęs Lukas Gvozdevas (5 kl.)

Šį neeilinį, šventinį koncertą – įskaitą stebėjo ir vertinimui vadovavo mūsų meno mokyklos direktorius Mindaugas Labanauskas. Audringais plojimais jaunuosius artistus palaikė ir džiaugsminga šypsena nušvietė čia esantys talentingų mokinių tėveliai, broliai, sesės ir netgi močiutės, o kur dar būrys geriausių draugų… Trumpai tariant, tai buvo puiki elektroninių vargonų muzikos gerbėjų garso šventė Kalėdų dvasioje.

Kalėdos – visos bendruomenės šventė. Džiaugsmingų šv. Kalėdų!

Vyr. mokytojas Jonas Derbutis